Rekomendacje

Camping Leśny nr 51 w Łebie zlokalizowany przy ul. Brzozowej 16A posiada rekomendacje najważniejszych organizacji turystycznych związanych z campingiem – także tych o charakterze międzynarodowym. Do organizacji, które polecają wypoczynek na terenie naszego Campingu zaliczyć mozna: m.in: PFCC, ACSI, ADAC, DCC

1. Polska Federacja Campingu i Caravaningu jest organizacją społeczną będącą rzecznikiem rozwoju campingu i organizatorem turystyki campingowej w naszym kraju. Skupiając zarówno właścicieli bazy jak i turystów kojarzy ich interesy w zakresie kształtowania ruchu turystycznego na campingach.

2. ACSI jest międzynarodową organizacją specjalizująca sie w szerzeniu idei campingu na świecie poprzez fachowa analize i udostępnianie informacji związanych z ta tematyką. Od ponad 45 lat opiniuje campingi z całego świata.

3. ADAC (niem. Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) – niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów członków, w tym ponad 1,5 mln motocyklistów. ADAC ma „monitorować i promować transport drogowy, sporty motorowe oraz turystykę chroniąc interesy zmotoryzowanych użytkowników dróg oraz angażować się na rzecz rozwoju ruchu drogowego, w szczególności w obszarze ruchu ulicznego, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i edukacji użytkowników z uwzględnieniem aspektów dotyczących ochrony środowiska

4. Deutsche Camping-Club, które jest największym niemieckim stowarzyszeniem związanym z caravaningiem, campingiem i ruchem turystycznym w tym zakresie.